سوالات متداول

چگونه می توانیم وارد صفحه ی رشته ورزشی مورد نظر خود شویم ؟
در وسط صفحه کادری وجود دارد که رشته های ورزشی در آن قرار دارند ،رشته مورد نظر را انتخاب کنید و روی دکمه ورود کلیک کنید و پس از آن به صفحه مورد نظر هدایت می شوید .
چگونه می توانیم ثبت نام کنیم؟
پس از اینکه وارد صفحه رشته ورزشی مورد نظر شدیداز بالای صفحه گزینه عضویت در سایت را انتخاب کنید ویا در قسمت خوش آمد گویی روی دکمه ثبت نام کلیک کنید و در این بخش نوع IRIPINدرخواستی خودتان را انتخاب نمائید .
ایمیل خود را وارد کنید و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید ، یک لینک به ایمیل شما ارسال خواهد شد ، روی لینک ارسال شده کلیک کنید وارد بخش تکمیل فرم مشخصات می شوید.در مرحله ی سوم مدارک درخواستی را ارسال نموده و منتظر تاییدیه مدیر سایت می شوید ، پس از تایید مدیر سایت ،لینکی به ایمیل شما ارسال خواهد شد روی لینک کلیک کرده و بقیه مراحل ثبت نام را تکمیل کرده و در آخر کد IRIPIN به ایمیل شما ارسال می شود .
چگونه می توانیم وارد حساب کاربری خود شویم؟
پس از اینکه وارد صفحه مورد نظر خود شدید از منوی بالای صفحه گزینه ورود به حساب کاربری را انتخاب کنید ، آدرس ایمیل ویا کد IRIPINخود و رمز عبورتان را وارد کنید و دکمه ورود را زده و به پنل حساب کاربری خود هدایت می شوید .
چگونه می توان تصاویر ، خاطرات و خبرهای خود را با دیگران به اشتراک بگذاریم ؟
پس از ورود به صفحه ی مورد نظر ، از منوی بالای صفحه گزینه گالری تصاویر را انتخاب کرده و بعداز آن روی دکمه ارسال تصاویر کلیک کرده ، در صفحه ی باز شده باید اطلاعات خواسته را تکمیل کنید ،و روی دکمه ارسال کلیک کنید ، پس از تاییدیه مدیر سایت مطالب ارسالی توسط شما در صفحه ی IRIPIN قرار خواهد گرفت .